Przeprowadzki międzynarodowe to nasza specjalność

Zasadniczą i główną działalność firmy stanowią przeprowadzki międzynarodowe. Siedziba firmy mieści się w Krakowie, zasięg działania obejmuje jednak wiele innych krajów europejskich.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy szereg referencji i godną opinię wśród zadowolonych klientów. Zajmujemy się organizacją przeprowadzek zarówno z Polski do innych krajów jak również z zagranicy do Polski.

Kompleksowo, fachowo, solidnie

Nasza kadra dba o to by każda przeprowadzka zagraniczna wykonana została w sposób rzetelny. Nasze usługi wyróżnia pełen profesjonalizm, dokładność, szybkość działania, a także terminowa realizacja usługi. Najważniejszy jest dla nas Klient i jego oczekiwania, bezpieczeństwo załadunku, rozładunku oraz przejazdu podczas każdej międzynarodowej przeprowadzki.

Indywidualne podejście do każdej przeprowadzki zagranicznej

Organizacja przeprowadzki zwłaszcza jeśli dotyczy to przeprowadzki międzynarodowej to trudna sprawa. Nasza kadra pracownicza dokłada wszelkich starań, aby czas ten minął w spokojnej i przyjaznej atmosferze.

Każda przeprowadzka wykonana przez naszą firmę to kompleksowo i fachowo wykonane zadanie. Jesteśmy do dyspozycji od momentu ustalania planu działania, przez pakowanie mienia, załadunku, przewozu, rozładunku i ustawienia w nowym miejscu zamieszkania.